Kdo jsem

VZDĚLÁNÍ A KVALIFIKACE

2018
▪️Instruktor jógy – Yoga4Yogy

▪️Základy relaxačních a meditačních technik – Yoga Wolrd

▪️Jin jóga – Yoga World

2019

▪️Alchymie ženy pro průvodkyně ženskými kruhy – Lucie Harnošová

2020

▪️Instruktor Jin jógy – Yoga World

2022

▪️Uderground Yoga School – Dalibor Štědroňský

▪️Jóguj – hraj si – relaxuj (jóga pro děti) – Duhové zvonky

2023

▪️MBSR kurz – Paula Fassati

▪️Zacházení s myšlenkami v meditaci zaměřené na řešení – Dalet

Srdečně Vás tu vítám.
Jsem Veronika, máma, manželka, právnička, milovnice dobré kávy, čokolády, bylinek a toulek přírodou. A taky jogínka. Jóga mě totiž v životě provází už docela pěknou dobu.

Po letech vlastní praxe doma na podložce i v nejrůznějších jógových studiích přišel čas přihlásit se na lektorský kurz a prozkoumat jógu hezky od základu. Po prvním kurzu následovalo mnoho dalších, včetně kurzu jinové jógy, relaxačních a meditačních technik nebo Underground yoga school s Daliborem Štědroňským.

Jóga mi pomáhá cítit se dobře ve svém těle, mít dostatek energie a síly. A také být přítomnější, laskavější a více sama sebou. Je mi skvělým pomocníkem a průvodcem pro všechny výzvy, které život přináší.

Miluji rozmanitost asánových praxí od velmi pomalé jin jógy, přes jemnou hatha jógu až po náročnější vinyasu. S radostí též využívám pestrou paletu dalších nástrojů, které nám jóga nabízí, jako jsou dechové, relaxační či očistné techniky.

Těším se na Vás na lekcích Hatha jógy, kde Vás provedu jemnou asánovou praxí, lekcích velmi pomalé a uvolňující Jin jógy. A také na lekcích jógy pro děti.